KursPisania.pl

Serwis internetowy KursPisania.pl

Autorem projektu jest Michał Laskowski pasjonat e-biznesu i nowych form kształcenia, pracownik naukowy Uniwersytetu Gdańskiego. Szybkie pisanie na klawiaturze ma duży wpływ na wydajność i komfort pracy na komputerze. Uczyć poprawnie pisać na klawiaturze może się każdy. Nauka to doskonalenie szybkości oraz poprawności, celem każdego powinno być osiągnięcie 100 znaków / minutę dla każdej lekcji. Żeby nie była zbyt łatwo aplikacja za każdym razem losuje inny zestaw wierszy do przepisania, a więc nie można nauczyć się na pamięć kombinacji znaków i słów ćwiczenia.

Serwis ma służyć każdemu, kto chciałby nauczyć się bezwzrokowo pisać na klawiaturze. Ćwiczyć zawsze warto, gdyż dzięki sprawnemu posługiwaniu się klawiaturą oszczędzamy mnóstwo czasu i energii. Wszystkie lekcje dostępne są za darmo. Na koniec lekcji podawana jest twoja szybkość pisania oraz ilość popełnionych błędów . Uzyskane wyniki posłużą celom naukowym. Serwis jest utrzymywany dzięki wyświetlaniu reklam. Jeśli zauważyłeś błąd na stronie napisz.

życzę szybkich efektów ćwiczenia


Podziękowania dla Jędrzeja Gontarczyka za oprogramowanie serwisu oraz Mirandy Laskowskiej za stworzenie grafiki oraz identyfikacji wizualnej. Dla Katalog stron internetowych, Katalog Linuxiarzy, Polskie Strony, Katalog Stron Seo, Sklepy Internetowe, Katalog stron internetowych, Moderowany katalog stron, Polskie Strony za dodanie linku.

Dodaj komentarz